Відео

Можна здобувати дві освіти одночасно (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З нового навчального року студенти зможуть здобувати дві освіти – одразу два бакалаври. Відповідний наказ затвердили у профільному міністерстві.

Окрім основної вищої освіти, відтепер одночасно можна вчитися культурних, гуманітарних або соціально-політичних наук. Індивідуальна програма гуманітарної освіти розрахована на студентів перших-других курсів та лише тих вишів, які погодилися на такий експеримент.

Додаткова освіта, у будь-якому разі, буде платною, кажуть освітяни, проте конкретної вартості не називають. Молоді люди від такої ідеї в захваті, адже раніше паралельне навчання не було законодавчо врегульоване. І поступати доводилося виключно за сертифікатами ЗНО. Спрощена система здобуття різних фахів, кажуть студенти, відкриває їм ширші можливості і в працевлаштуванні.

Другий диплом, кажуть фахівці, відрізнятиметься від звичайного лише приміткою “гуманітарна освіта, здобута за індивідуальною програмою”. Щоправда, здобути два бакалаври одночасно зможуть не всі студенти, а лише ті, хто має середній бал успішності не нижче 4 за 5-бальною системою оцінювання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.