Відео Люди

Малопомітні та небезпечні За 3 місяці в Україні зафіксували 236 випадків хвороби Лайма (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Непомітна загроза, що ховається у траві. Медики попереджають – сезон кліщів у розпалі. Клімат змінився, павукоподібні тварини активізувалися та стали особливо агресивними.

Через крихітні укуси активно передають небезпечну недугу. Лише за три місці цього року в Україні офіційно зафіксували понад дві сотні випадків хвороби Лайма. Торік – майже 4,5 тисячі, йдеться в сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Розпізнати хворобу, яка здатна вражати мозок, викликати енцифаліт та призвести до інвалідності, можна лише за кільцеподібним почервонінням навколо місця ураження. Та й ця ознака проявляється не завжди. Тому, аби вберегтися лікарі наполегливо радять чітко дотримуватися алгоритму дій після укусу кліща.

Більшість людей момент присмоктування кліща не відчувають. Тож виявити підступну тварину можна лише при ретельному огляді тіла.

 

Тож фахівці радять одягати до лісу світлі цупкі речі та довгі штани, а взуття – високе та закрите. Ходити краще витоптаними стежками, бо там важче підхопити кліща. І обов’язково обробляти засобами проти небезпечних тварин своїх домашніх улюбленців. Аби ті не принесли небезпеку у дім на собі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.