Відео Культура

Іванка Червінська презентувала альбом народних пісень “Покоси” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українська співачка Іванка Червінська презентувала новий альбом “Покоси”, випуск якого відкладався з весни через пандемію.
Про це Червінська повідомила в ексклюзивному коментарі кореспонденту Укрінформу, пише Репортер.
Матеріал готували протягом трьох років, в альбомі — українські народні пісні в сучасному аранжуванні Геннадія Бондаря.
Альбом “Покоси” був готовий ще навесні, проте через пандемію нам довелося відкласти презентацію, саме тому знайомимо з ним слухачів зараз, у жовтні. Власне, альбом буде доступний для широкого загалу вже у цю п’ятницю, його можна буде звантажувати в мережі, а також слухати на нашому каналі в YouTube, – сказала Червінська.
З її слів, до альбому увійшли вісім треків, матеріал збирали протягом трьох років. Названий альбом за однією з пісень — “Покоси”. Кліп цієї пісні співачка презентувала напередодні.

Іванка Червінська говорить, що співавтором альбому є Геннадій Бондар (лідер проєкту Gypsy Lyre). Саме його музичний смак ліг в основу аранжування народних пісень, які завдяки цьому звучать по-новому.

“Ми вважаємо, що з таким аранжуванням, осучасненим форматом народних пісень вдасться привернути до них більше молоді, зробити їх популярними серед молоді. Геннадію вдається дуже якісно підкреслити звучання народних пісень сучасними стилями, не здешевити їх, а зробити ще виразнішими” – наголосила співачка.

Іванка Червінська каже, що перші відгуки, які вони з музикантами отримали на альбом від слухачів, дуже позитивні.

Співачка разом із командою наразі працює над тим, як презентувати пісні не онлайн, а наживо – хоча б для невеликої аудиторії у Києві та Львові.

Замість довідки:

Іванна Червінська – українська етно-співачка. Представляє нове оригінальне поєднання української народної музики із сучасними стилями. Народилася 3 квітня 1990 року в смт Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.