Відео Люди

Франківські волонтерки виготовляють сухі борщі для українських захисників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вакумовані заготовки достаньо залити кип’ятком, почекати 15 хвилин і воїни зможуть поїсти гарячих страв навіть на лінії фронту.

Хоч борщ і не зовсім звично виглядає, та смак, запевняють волонтерки, має традиційний, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківські волонтерки новини Івано-Франківська

Борщ виходить дуже густий, ситний, бо там є м’ясо, бульба, ним можна наїстися навіть як першим і другим, – говорить волонтерка Олена Павлюченко. – На смак він не відрізняється, він такий самий запашний як справжній український борщ.

До теми: Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги

Технологією та рецептом сухих борщів, каже ініціаторка ідеї Людмила Дорошенко, з нею поділися коломийські друзі, які вже мають досвід у справі.

За власне виготовлення продукції франківки взялися місяць тому. За цей час їм вдалося налагодити усі процеси й стабільне виробництво.

Друзі нам надали велику інфрачервону сушку, вакууматор, – розказує Людмила. – Почали долучати людей, деякі школи. Вчителі нарізають продукти, а ми забираємо. Ми вже вийшли на те, що вдень робимо 100-150 пакетів борщів.

Читайте: Франківські волонтерки виготовляють кікімори для снайперів. Потрібна допомога 

Вага одного такого пакетика з борщем близько 260 грамів. Зберігати його у герметично запакованому вигляді можна три місяці. З одного пакета виходить до семи повноцінних порцій.

Щоб виготовляти якомога більше продукції працюють жінки з ранку й аж до вечора.

На постійній основі виготовляють борщі 10 волонтерок. Роботи, кажуть, вистачає усім. Тож не відмовляються від допомоги, продуктів чи фінансової підтримки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні