Відео Спорт

Франківські таеквондисти привезли 12 нагород з Болгарії (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські спортсмени тріумфально виступили на Відкритому Кубку Європи з таеквон-до.

Змагання проходили 6-10 червня у Болгарії. Додому, каже головний тренер збірної, франківські таеквондисти привезли п’ять «золотих», дві «срібні» та п’ять «бронзових» нагород, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Франківські спортсмени тріумфально виступили на Відкритому Кубку Європи з таеквон-до

Після чемпіонату Європи у Хорватії, члени збірної команди продовжували тренуватися. Звичайно вони не були вже на піку, бо усі зусилля ми направили на чемпіонат Європи, – говорить головний тренер збірної України з Таеквон-до Олег Соловей. – Нам вдалося втримати цю спортивну форму, ці спортсмени, які були чемпіонами там, вони підтвердили свій високий рівень і перемогли тут. Була дуже сильна команда з Аргентини, вони привезли 60 спортсменів. Наші юніори та юніорки перемогли у них, хоча наша команда мала меншу кількість спортсменів.

Читайте також: Франківські таеквондисти блискуче виступили на чемпіонаті у Хорватії (ВІДЕО)

Вибороти «золоту» медаль у перший день змагань вдалося 16-річній Анні Молофій. На шляху до найвищої нагороди, зізнається, її не зупиняли ні тривала перерва у спорті, ні травми під час тренувань. Тож на змагання їхала з повною впевненістю у своєму результаті.

Загалом збірна українських таеквондистів на змаганні зайняла третє загальнокомандне місце. Своїм результатом, зізнаються, пишаються. Адже на міжнародній арені вдалося гідно представити Україну.

Наразі юні спортсмени беруть літню паузу і відпочивають від змагань. А згодом розпочнуть підготовку до Кубку світу з Таеквон-до в Словенії. Він відбудеться у жовтні цього року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.