Відео Люди

Франківськ на доступність тестуватимуть люди з інвалідністю (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Рейтинг доступності міст України «Тостер» розпочали в Івано-Франківську. Активісти тестуватимуть населені пункти на відповідність новим державним будівельним нормам, які стосуються будівель, переходів та вулиць.

Активісти ініціативи «Доступно.UA» вирішили перевірити, наскільки українські міста є безбар’єрними, щоб мотивувати місцеву владу до якісних та кількісних змін в аспекті доступності та показати реальну ситуацію в країні, йдеться в сюжеті ОТБ «Галичина».

«Ми перевірятимемо основні будівлі міста: міськраду, РАЦС і т. п., а також аптеки, супермаркети, пошту, громадський транспорт, вбиральні… щоб зіставляти ситуацію у містах», – розповідає засновник «Доступно.UA» Дмитро Щебетюк.

Мешканець Івано-Франківська Володимир Онуфрів каже, що центр міста досить доступний. Але у мікрорайоні, де він мешкає, виникають проблеми. Новий громадський транспорт у місті став доступнішим.

Цього року активісти тестуватимуть 10 міст. Першими стали Івано-Франківськ та Тернопіль. Надалі проєкт планують розширяти. Впродовж наступних трьох років планують перевірити сотню населених пунктів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.