Відео Культура

Франківців запрошують на вокальну докудраму «Ніколи знову» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Небесний трибунал», пісня і спогади, щоб засудити непокаране зло. Франківців запрошують на вокальну докудраму «Ніколи знову».

Ідея такого проєкту виникла у подружжя театралів Олексія Лейбюка та Галини Баранкевич. Чоловік разом із дитячою театральною майстернею готував постановку із документальними історіями людей, які постраждали внаслідок російських репресій у 20-му столітті, а дружина шукала старовинні лемківські пісні. Зусилля вирішили об’єднати, аби показати трагедію, яку пережили українці і яка триває зараз внаслідок російського вторгнення, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

За словами заслуженої артистки України Галини Баранкевич, вистава складається з десяти пісень та семи історії, які об’єднуються в одне й підсилюють одне одного. Це документальна драма, бо вона базується реальних подіях.

Для назви проєкту обрали популярне у світі гасло «Ніколи знову». Адже зараз, констатують автори, від нього лишилося тільки слово «знову» – росіяни вкотре здійснюють свої злочини. А все тому, що зло, вчинене ними, залишилося без покарання, і повернулося з новою силою.

Читайте також: Руку тиснуть усім. Що дратує жінок у діловому етикеті та як це виправити

Виставу покажуть на новій мистецькій локації – у підвалі Університету Короля Данила. Зупиняти постановку у разі повітряної тривоги не будуть, адже приміщення слугує укриттям.

Докудрама відбудеться 26 червня о 19:00. Всі кошти, виручені від продажу квитки, передадуть на потреби Збройних Сил України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.