Дозволяють зарядити 180 телефонів. Франківці виготовляють потужні павербанки захисникам на передову.
Новинку розробили троє інженерів після того, як отримали запит від друзів, які служать у війську. Їм на чотирьох осіб потрібно було 40 звичайних павербанків. Винахідники вирішили зробити один, але потужний, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.
Це 10 кілограм ваги. Цей акумулятор по суті є аналогом двох автомобільних, – пояснює співорганізатор виробництва Артур Шкрібляк. – Від нього можна зарядити як телефони, так і планшети, так і техніку запустити 220 вольтову. В нас є USB виходи, від яких можна заряджати телефони. Це конкретно орієнтується на одну машину розвідки, де задіяно 4 бійці.
Читайте також: Декларація – не проблема. Куди у Франківську переселенцям звертатися за меддопомогою
Використовувати винахід можна не лише для зарядки гаджетів, а й щоб завести автомобіль у польових умовах.
Павербанк розробляли із врахуванням того, що хлопцям на передовій потрібно заряджати багато техніки: планшети, рації, тепловізори, дрони. І все це в умовах, коли доступ до електромережі обмежений, і живлення повинно вистачити на тиждень.
До теми: Подалі від війни. Який бізнес евакуйовується в Івано-Франківськ
180 раз ви можете зарядити класичний телефон, – говорить співорганізатор виробництва Дмитро Король. – Якщо порівнювати з квадрокоптерами, які найпопулярніші в хлопців – це 13 годин безперервного польоту. Перші випробування хлопців показали, що павербанка витримує при повній нагрузці 7 годин – це те, що ми змогли їм надати в користування. За 7 годин вони посадили банку на 20%.
Виготовляти павербанки хлопці готові у різних комплектаціях, залежно від потреб підрозділу. Адже важливо, щоб пристрій можна було швидко зарядити.
В нас є два таких запити: один це саме від хлопців, які їздять часто на передову, з передової, – каже Володимир. – Дуже обмежений час ротації. І для них ми розробили зарядку, яка заряджає павербанк за дві години. А також в нас є запит від медиків, там трошки інша специфікація і трошки інші параметри на виході, які ми також під них адаптуємо.
Наразі винахідники виготовили шість таких павербанків. Але бійці вже замовили три сотні. Та поки що бракує коштів на подальше виробництво – собівартість одного павербанка – 13 тисяч 200 гривень. Тому винахідники сподіваються на підтримку небайдужих людей.
Реквізити для підтримки проєкту:
Реквізити монобанк: 5375414117672369
Реквізити приват банк: 4731219642750156
ФОП: IBAN – UA433366770000026008052563435
РНОКПП отримувача – 3564600529
Отримувач платежу – КОРОЛЬ ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА
PayPal : tanabarduk@gmail.com
Comments are closed.