Відео Розваги

Фільм про рідкісних карпатських буйволів вийде на великі екрани у жовтні

Google+PinterestLinkedInTumblr
З 7 жовтня в прокат виходить документальний фільм «Май далеко — май добре», що є повнометражним дебютом режисерки Ганни Ярошевич.
Про це Укрінформу повідомили в компанії 86PROKAT, пише Репортер.

«Картина розповідає про рідкісних тварин Карпат — водяних буйволів – та німецького активіста, який займається їх розведенням. Мальовничі пейзажі Карпат є окремою прикрасою фільму», – йдеться у повідомленні.

Фільм розповідає про молодого німця Мішеля, який захоплений природою України і переїжджає до Карпат. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Режисерка фільму – Ганна Ярошевич. Оператор – Сергій Кірєєв. Продюсери – Альона Качкан, Олена Яковицька, Сергій Москаленко. Виробництво ― TABOR Production, Mental Drive.

Навесні цього року картина отримала приз Андрія Матросова від організаторів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Триває її участь у закордонних фестивалях, зокрема Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London.

Фільм бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs і конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва «Кіноко». Він є фільмом-відкриттям ​​Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF).

Також у 2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.