Відео Люди

Двоє франківських школярок купили для військових принтер (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Двоє франківських школярок, які продавали домашні смаколики у середмісті, подарували українським військовим принтер.

Організували імпровізований ярмарок десятирічна Таня Пилипів та дванадцятирічна Ангеліна Марченко. За тиждень торгів дівчатам вдалося зібрати необхідну суму – понад 5000 грн. Продавали, кажуть, випічку та лимонад, які готували самостійно за власними рецептами, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Продавати не дуже важко. Люди, якщо бачили, що для ЗСУ, то вони підходили купували, деякі навіть просто так давали кошти. – розказує школярка Ангеліна Марченко. – Враження дуже класні, сама ця атмосфера, що ти щось продаєш, робиш щось добре іншим, то це дуже гарні почуття.

Читайте: У Франківську 10-річна волонтерка випікає печиво на продаж для ЗСУ (ВІДЕО)

Наша вчителька розказала нам на уроці про інших дітей-волонтерів в інших містах, – говорить Таня Пилипів. – Мене це дуже надихнуло і я також вирішила робити добру справу. Одній мені це мабуть було би не під силу і я попросила мою подругу допомогти. Ми маленькі, але ми дивимося на наших воєнних по телевізору і хочемо їм допомогти. Якби не вони, тут би в цю хвилину, лунало б багато вибухів, вони захищають нас від російської агресії. Ми дуже вдячні їм за це.

Зворушені таким вчинком й самі військові. Їхній батальйон, кажуть, нещодавно сформований і необхідного обладнання для цивільних потреб наразі не вистачає. Тепер новим принтером користуватимуться військові медики.

Потреба є. Навіть нашій медичній службі необхідно оформляти документи, книжки, відправляти в той же шпиталь скан-копії, – говорить старший офіцер відділу призову сектору комплектування обласного ОТЦК Ігор Панченко. – Дуже вдячний цим маленьким діткам. Я в захваті, просто в захваті, що наші дітки роблять такі вчинки.

Ініціативу дівчат підтримали їхні батьки й допомогли дітям обрати необхідний принтер. Навіть такі маленькі, на перший погляд, справи, переконані, щоразу наближають Україну до перемоги.

Та на цьому маленькі волонтерки зупинятися не збираються. Вже скоро, кажуть, знову почнуть допомагати українським захисникам.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.