Відео Люди

У Франківську запрацював унікальний хаб – для малечі і тих, кому за 45 (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Ба і Ді» нарешті вдома. І запрошують до себе в гості всіх охочих. У Франківську запрацював унікальний хаб – для малечі і тих, кому за 45.

Приміщення особливого простору, який функціонує в Католицькому ліцеї, умовно розділили на кілька зон. Імпровізовану вітальню перетворили на клуб літніх людей, йдеться у сюжеті 402 Канал, пише Репортер.

унікальний хаб новини Івано-Франківська

«Проводяться майстер-класи, зустрічі із науковцями, медиками, лекторій, проводяться навчання по бажанню наших відвідувачів, – говорить засновниця «Ба і Ді Клубу» Галина Плотницька. – Плюс наші традиційні вечірні посиденьки.Ппросто посидіти, почаювати і поговорити за своє життя».

Поруч – місце для майстер-класів з кулінарії, хенд-мейду чи шиття. У цій зоні працює і «Школа нянь», яку цьогоріч удосконалили і додали «живі» уроки від викладачів Прикарпатського університету.

І справжня гордість клубу пенсіонерів-фрілансерів – дитяча «кімната». Тут чекають на тих, кому ніде залишити малечу у будні. І обіцяють не лише бабусину опіку, але й пізнавальні розваги чи допомогу в навчанні.

Йшли до відкриття цього хабу у «Ба і Ді» два роки. Найважче, кажуть, було знайти приміщення і облаштувати його під потреби особливого простору. Тож кошти на проєкт збирали завдяки участі у різних програмах. Зокрема у грантовому конкурсі від Фундації Загорій.

Аналогів хабу «Ба і Ді» в Україні наразі немає. Та зупинятися на досягнутому активні бабусі та дідусі не збираються – у планах відкрити невдовзі у місті і домашній дитячий садок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.