Відео Гроші

Ажіотаж минув і ціни на оренду квартир у Франківську почали знижуватися (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську ціни на оренду квартир впали на 10-15%. Тож тепер винайняти квартиру не проблема.

Щоправда, пояснюють рієлтори, стосується це більше оренди квартир сектору «комфорт». Мовляв, панічні настрої переселенців зі столиці, чи інших великих міст дещо вщухли й люди почали повертатися додому, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

оренду квартир новини Івано0-Франківська

 

Ми бачимо динаміку відтоку, люди повертаються – це є київський напрямок, навіть у сторону Харкова, – говорить голова Івано-Франківського обласного відділення Асоціації Фахівців з Нерухомості України Віктор Фурдіяка. – Це значна кількість тих людей, які приїхали і орендували тут житло. Тому в секторі комфорт преміум вище 10 тис грн немає достатньо запитів. Звільняються пропозиції.

Читайте також: Богдан Питель: «Ми робили все, аби люди розуміли, що ЦНАП про них турбується»

Разом з тим найбільш доступне житло, вартість оренди якого коливається у межах 5-6 тис грн й далі у дефіциті. Як і помешкання для людей з домашніми улюбленцями.

Це є гостре питання, – каже Фурдіяка. – Тому що незавжди орендодавці готові приймати орендарів з домашніми улюбленцями. Зараз рієлтерська спільнота шукає варіанти, яким чином ми можемо убезпечити власників від пошкродження майна. Мотивуємо якимось чином йти назустріч гостям та находити спільну точку дотику.

Читайте: Ціни на пальне – до небес. Чи збільшаться тарифи на проїзд у Франківську

Ціни на оренду помешкання, прогнозують рієлтори і далі коригуватимуться. Уже невдовзі очікують їх повернення на довоєнний рівень.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні