Відео

Відбувся відбірковий фестиваль “Назустріч мрії” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Аби здійснити найзаповітніші мрії, до Івано-Франківська з’їхались діти-сироти з усієї західної України. Відбувся відбірковий тур фестивалю «Назустріч мрії». Він проводиться для дітей, котрі виховуються в дитячих будинках. Це — хлопці та дівчата з хору «Радість» із Закарпатської школи-інтернату. Вперше у своєму житті вони вийшли на сцену. Сюди, кажуть учасники, приїхали не лише продемонстувати свій талант, а й подарувати посмішки усім сиротам.

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» проводиться четвертий рік поспіль. Його організатор та почесний президент Євгенія Карр. Відбіркові тури тривають усіма містами України. Івано-Франківськ сьоме місто, де проходить такий конкурс. Його мета – виявлення та розвиток талантів дітей соціально незахищених категорій. Іншою важливою функцією цього дійства, за словами організаторів, є можливість знайти свою сім’ю.

Конкурс мав три номінації вокал, хореографія й оригінальний жанр. Понад двісті дітей-сиріт демонстрували свої таланти. Їх оцінювали відомі вокалісти та хореографи. Переможцями стали близько півсотні учасників. Серед них і Закарпатська школа-інтернат. Вже незабаром ці діти вийдуть на велику сцену у Києві. Там вони змагатимуться за поїздку до Діснейленду, а також візьмуть участь у відбірковому турі до дитячого Євробачення.

Write A Comment