Відео

У Чорному лісі проходить бойовий вишкіл патріотичної молоді (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Тут виховують справжніх патріотів. Сто сорок юнаків та юнок з усіх куточків Прикарпаття зібрала в селі Саджава щорічна програма «Чорний ліс». Місце її проведення не випадкове, адже саме на цих теренах у 40-50-і роки минулого століття діяв військовий округ УПА із аналогічною назвою. Тож усе облаштовано по-мілітарному.

Табір ділиться на 13 команд – їх називають «роями». Головне завдання програми – військово-патріотичне виховання молоді. Дисципліна у таборі залізна, а вишкіл не поступається повстанським боївкам УПА. Організатори намагаються максимально наблизити моральний стан та побут учасників програми до тогочасних історичних реалій. За порушення порядку суворо карають усіх, не роблячи жодних винятків. Вихованці вважають це справедливим.

Програма «Чорний Ліс» започаткована «Студентським Братством» у 1993-ому році. Тоді, за словами її автора Павла Андрусяка, проект був необхідною альтернативою радянським військово-патріотичним організаціям. Сьогодні ж в Україні все ще немає комплексного підходу до виховання молоді. Проблема – у відсутності єдиної національної ідеї. Проте, на саме Прикарпатті військово-патріотичні програми мають перспективу. Наступного року до програми «Чорний Ліс» приєднаються Тернопіль, Хмельницький та Львів.

Одним із найцікавіших конкурсів, зізнаються діти, стала «Теренова гра», про яку — в сюжеті ТБ “Галичина”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.