Відео

Минулого року комунальники зловили майже 3 тисячі собак (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Комунальники знову заговорили про проблему бездомних собак. Їхнім виловом і стерилізаціїєю займаються працівники КП “Полігон”. Торік вони відловили майже 3 тисячі чотирилапих. Понад 4 сотні псів стерилізували.


Щоправда, деяких тварин доводилося присипляти. Комунальники стверджують, відлов тварин здійснюється виключно гуманними методами.

Профілактикою безпритульних тварин щодо зараження сказом займається міське управління ветеринарної медицини. Ветеринари вакцинували понад 4 тисячі собак. Вони стверджують : епідемії сказу серед тварин в Івано-Франківську не зафіксовано.

Іванофранківці переконані, проблема безпритульних собак та котів в місті – існує. Їх можна побачити практично на кожному шляху. Проте, поводитися із такими тваринами потрібно гуманно, як у цивілізованому світі.

Комунальників не покидає надія на створення міського притулку для тварин. Такий проект передбачає програма фінансування Євросоюзу, до якої долучилися Львів, Луцьк та Івано-Франківськ. Наразі прихисток для чотирилапих функціонує лише в селі Павлівка Тисменицького району.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.