Відео

Катя Осадча з туфелькою на голові відзначила 5-річчя своєї передачі в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після літніх урочистостей у столиці, п’ятиріччя найскандальнішого українського телепроекту “Світське життя” відзначають серією вечірок по усій країні. Сьоме за рахунком свято, присвячене першому ювілею, провели у Івано-Франківську. З-поміж усіх закладів, які могли б прийняти у свої лави чимале товариство, перевагу надали ресторану “Фран-ко”. Відкриття цього закладу вже відзначилось стильним конферансом незмінної ведучої Світського життя Катерини Осадчої. За рік ресторан не втратив ані вишуканості, ані свого світського шарму.

Навіть незворушних британців, як масово вбираються у капелюхи до різноманітних урочистостей, Катя Осадча спромоглася колись вразити своїм незвичним головним убором. Тоді вона нап’яла на маківку гілля дерева з сидячим на ньому опудалом ворони. Встигла поносити на своїй голові і відерце з поп-корном, і подушку з м’якою іграшкою на ній, чимало інших несподіваних предметів та їх імітацій.

Кращі з понад 700 капелюшків, якими довершували зачіску та стиль телеведучої впродовж 5 років, продемонстрували в Івано-Франківську на спеціальному фешн-шоу. Навіть у найбожевільнішому з них, зізнається Катя Осадча, почуває себе комфортно. Її мета – виводити людей з рівноваги. Натомість сама готова до будь-яких несподіванок.

Цього вечора вона прикрасила свою голову туфлею. Однак конкуренток її неординарному стилю у Івано-Франківську не забракло. Чого вартувала одна лише Ейфелева вежа з цукерок! Щиро позаздрила телеведуча гості вечірки, яка вирішила дещо “оживити” свого капелюшка. Аби втримати на собі мініакваріум з золотою рибкою, зізнається його носійка, знадобилось надзвичайно багато шпильок. Вигадала й створила такий шедевр жінка за день.

Суддями конкурсу капелюшків серед гостей вечірки були представники сильної статі. Музичну ауру стильного дійства доповнив джаз-ланж від харизматичної московської вокалістки Франчески Орбек.

До теми: Фоторепортаж із вечірки з Катериною Осадчою в ресторані Фран-ко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.