Відео

Чоловічий стриптиз в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з чоловічого еротик-шоу. Цими вихідними в нічному клубі “Кіліманджаро” відбувся перший його тур. Загалом,кажуть організатори, планується відвідати усі обласні центри країни.

За звання кращого боді-денсера змагатимуться 60 учасників. Загалом бажання продемонструвати мистецтво стриптизу виявило близько 100 чоловіків, з яких вибрали кращих. Критерії незмінні – мужність, зовнішність, артистизм.

Чоловіче еротичне мистецтво оцінювали, звісно, жінки. У журі запросили Ламу. В новому кліпі співачки вдало використані еротичні танці, тож досвід такого мистецтва жінка має. Сама Лама запевняє, що боді-денсерів оцінює виключно в комплексі.

Прикарпатська красуня Ірина Вірастюк теж оцінювала еротичні виступи чоловіків. За її словами, на подібні стриптизи вона потрапляє вкрай рідко, однак має з чим порівняти, тому головним критерієм називає цілісність образу стриптизера.

Франківських дівчат боді-денсери таки потішили добре продуманими костюмами, запальними танцями та красивими оголонеми тілами.

Перший тур чемпіонату України з чоловічого еротик-шоу відбувався упродовж двох днів. Із п’яти перших претендентів на звання кращого перемогу здобув красень з Вінниці.

Наступні тури шоу відбудуться в інших містах України, однак фінальне дійство знову пройде у нашому місті. Фіналіст отримає 10 тисяч гривень та роботу за контрактом у Росії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.