Соціум

Виробники в тилу. Волонтери створили хаб забезпечення потреб військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З перших днів війни  в Україні працює проєкт Робота в тилу, де кожен може знайти допомогу чи роботу або запропонувати їх.

Проєкт виник з ініціативи волонтерів, що об’єдналися, для забезпечення допомоги українцям. На платформі, внутрішньо переміщені особи можуть знайти одяг, посуд, іграшки, волонтери – оголосити збір провізії для ЗСУ, а роботодавці – розмістити вакансії, пише Репортер.

«Завдяки нашим зусиллям проєкту вже вдалося допомогти майже 3000 людей, 600 організаціям, залучити понад 500 волонтерів з-за кордону. Ми бачимо великий потенціал та перспективність проєкту, тому й далі займаємося його розвитком» – розповідає засновник проєкту Артур Федоренко.

Команда «Роботи  в тилу» не стоїть на місці та створила платформу Виробники в тилу – це хаб українських виробників, які працюють на забезпечення потреб військових.

Головна мета платформи – зібрати перевірених виробників з якісним, сертифікованим товаром та скоротити час на логістику і транспортування до військовослужбовців.

Читайте: На Прикарпатті дівчинку вперше назвали іменем – Джавеліна

Кожен виробник проходить жорстку перевірку перед додаванням на сайт.

«Ми перевіряємо компанію на зв’язки з росією чи білоруссю. Тим самим, забезпечуємо, щоб серед пропозицій не було товарів навмисно низької якості, яка шкодитиме військовим. Це можливо завдяки алгоритмам, наданих ресурсом YouControl. Товари, які потребують сертифікації (бронежилети, пластини) розміщуються тільки за наявності сертифікатів та результатів відстрілу. Важливими критеріями допущення до хабу є попередній позитивний досвід інших волонтерів та відгуки самих військових щодо якості товару» – пояснює Федоренко.

Додатися до платформи може, безкоштовно, будь-який виробник. Головна умова – пройти перевірку.

«В Україні війна, тому нам необхідно акумулювати зусилля та бути корисними, кожен на своєму фронті. Саме для цього і були створені платформи «Робота в тилу» та «Виробники в тилу. Тож, всі хто потребує допомоги чи може її надати – долучайтеся!» – Артур Федоренко.

Прадідівський метод. Як на Надвірнянщині люди сіль виварюють (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.