Без категорії

У Коломиї відкрили пам’ятний знак Михайлові Вишиванюку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 13 жовтня, біля Музею писанкового розпису у Коломиї відкрили пам’ятний знак ексголові Івано-Франківської ОДА Михайлові Вишиванюку.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, пише Репортер.

Вчора Михайлові Вишиванюку мало виповнитися 69 років. Також на пам’ятнику висічено імена всіх причетних до будівництва Музею писанкового розпису.

«Місцезнаходження монументу не випадкове. Адже найбільша писанка у світі – це задум саме Михайла Васильовича. А її зведення – результат роботи згуртованої команди. Здобуток їх праці ми відчуваємо досі, щодня бачачи результати будівництва. Цей спадок гідний відповідного вшанування», – написав Станіславський у фейсбуці.

Довідково: Вишиваню́к Миха́йло Васи́льович (народився 13 жовтня 1952, селі Іванівці, Коломийський район, Івано-Франківська область) — український політик, колишній голова Івано-Франківської ОДА (1997—2005 і з квітня 2010 по 7 листопада 2013).

У 1992 та 2001 роках отримав Державну премію України в галузі архітектури. Нагороджений медаллю «За трудову відзнаку» (1986), відзнаками Президента України — орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (1996) і ІІ ступеня (1999), орденом Честі Грузії(2003).

Заслужений економіст України. Помер 18 червня 2016 року в Австрії, де перебував на лікуванні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні