Без категорії

Легенди Станиславова. Хвиляста мобілізація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській бригаді тактичної авіації служить такий собі молодший сержант – на контрактній основі, вже більше двох років. Родом він із Калуша.

Мобілізація 3

У січні цього року в Україні почалася четверта хвиля мобілізації, і незабаром наш молодший сержант отримав повістку. Там чорним по білому написано, що громадянин такий-то, згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», підлягає призову на строкову військову службу. Тому йому наказали прибути до призовної дільниці.

Спочатку чоловік вирішив, що то невдалий жарт. Бо ж як його можуть призвати до війська, коли він там уже служить?! Однак потім надійшла друга повістка, потім третя. А після шостої його справу передали до суду – як такого, що ухиляється від призову. Довелося тому молодшому сержанту збирати купу довідок з рідної частини і доводити слідчим військової прокуратури, що він не «ухиляльник».

Усе це можна було б ще якось пояснити стандартною нестиковкою документації, якби на військову службу (у перший раз) чоловіка призивав якійсь інший військкомат. Але у 2013 році це робив Калусько-Рожнятівський об’єднаний районний військовий комісаріат – саме той, що потім бомбардирував молодшого сержанта повістками…

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні