Без категорії

Гральний бізнес, прокуратура і «Репортер»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Редакція отримала листа з міської прокуратури у відповідь на свою скаргу щодо закриття кримінального провадження про перешкоджання журналістській діяльності. Нагадаємо, на початку літа ми досліджували нюанси грального бізнесу в Івано-Франківську. 8 червня журналіст зайшла з ввімкненою камерою у «Лото Клуб» на Січових Стрільців, тримаючи в руках посвідчення. Пояснила, що проводить зйомку, щоб дізнатися, чим їхні автомати відрізняються від заборонених в Україні. Тоді на дівчину накинулись двоє працівників клубу, штовхалися, погрожували, лаялись і вибивали з її рук камеру. Це все зафіксовано на відео і є доказом, прикріпленими до справи.

До теми. Міліція закрила справу про перешкоджання журналістці “Репортера”.

IMG_9727

До теми. Гральна гідра. Фоторепортаж та відео з рейдів по гральних клубах Івано-Франківська.

Але 27 червня слідчий Івано-Франківського міськвідділу Іванишин М. О. закрила кримінальне провадження «у зв’язку з відсутністю ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України». Журналіст ще й залишилася винною, бо не спитала дозволу на зйомку.

IMG_0292

Та ж Іванишин просила нас не писати скаргу до прокуратури. Мовляв, газеті все одно щоразу надсилатимуть однакові відповіді й нічого ми не доб’ємось. Незважаючи на прохання слідчого, скаргу таки написали.

IMG_0293

Відтак, постанову про закриття кримінального провад­ження в прокуратурі назвали незаконною, «а матеріали кримінального провадження направили до СВ Івано-Франківського МВ УМВС України в області для проведення подальшого досудового розслідування».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.