Без категорії

Жорстокий урок від лідера

Google+PinterestLinkedInTumblr

До Івано-Франківська на зустріч з місцевою «Говерлою» цими вихідними приїжджав лідер Вищої баскетбольної ліги України БК «Донецьк». На жаль, наша команда не змогла на рівних поборотися з суперником. Клас дався взнаки… 

 

Рано чи пізно таке повинно було статися. Як би позитивно не складався для «Говерли» цей сезон, повинен був прийти день, коли лідер першості показав би франківським уболівальникам, до чого повинен прагнути місцевий баскетбол.

Саме цього разу був такий випадок. «Донецьк», матеріальні ресурси якого на порядок (якщо не більше) більші, ніж у «Говерли», показав, який баскетбол повинна показувати команда, що прагне до Супер ліги, а саме туди мітить цей клуб.

Боротьби на рівних не вийшло як в першому, так і в другому матчі. Мало того, що гості просто розривали господарів своїми атаками, так ще й успішно діяли в захисті. Результатом став розгром «Говерли» у першому матчі з відривом у 29 очок, а у другому — у цілих 31.

Наступні поєдинки «Говерла» проведе із ще одним лідером — командою з Дніпродзержинська «Дніпро-АЗОТ», яка зараз перебуває на другому місці першості. Матчі проходитимуть сьогодні о 17: 00 та завтра, у п’ятницю, о 12: 00 годині.

 

Результати матчів:

ГОВЕРЛА (Івано-Франківськ) — ДОНЕЦЬК (Донецьк) 57: 86? 60: 91

ДОМОГРАД (Одеса) — ДНІПРО-АЗОТ (Дніпродзержинськ) 76: 83? 70: 99

МСДЮСШОР (Вінниця) — КТУ (Кривий Ріг) 74: 66? 73: 68

ГРИФОНИ (Сімферополь) — КДПУ (Кривий Ріг) 61: 76? 79: 84

КРЕМІНЬ-ПОЛІТЕХНІК (Кременчук) — КОКСОХІМ-СТАЛЬ (Алчевськ) 88: 92? 90: 81

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.