Без категорії

Жінки за кермом. Погляд чоловіків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Репортер» поцікавився ставленням відомих на Прикарпатті чоловіків до жінок, які керують автомобілями.


Степан Мазур, автогонщик:

«До жінок за кермом ставлюся позитивно. Від них навіть чоловіки можуть багато чому повчитися. На мою думку, жінки краще стримують емоції за кермом, у них менше азарту, а він часом дуже шкодить. Звісно, в кожного є свої недоліки, але поганого про жінок-водіїв сказати не можу.

Навіть більше: минулого та позаминулого року зі мною на місці штурмана їздили три жінки. Проявили себе дуже добре. Це були: Надія Федів (Івано-Франківськ), Ольга Коцегубова (Севастополь) та киянка Інеса Тушканова».



Олександр Бубен, голова прав­ління ВАТ «Прикарпаттяобленерго», депутат Івано-Франківської обласної ради:

«Одразу зазначу, що за манерою їзди я на 80 % можу визначити, хто керує автомобілем. Але це зовсім не означає мого негативного ставлення до жінки за кермом. На мою думку, жінка за кермом – це приємно, але іноді небезпечно. Тим більше приємно, коли машина гарна, і жінка-водій вродлива. Загалом для жінок характерні дві манери керування авто. Одні їдуть надто обережно, довго вичікують, поки зважаться на певний манер. Певно, надто перестраховуються, менше ризикують через підвищену відповідальність. Іншому типу жінок-водіїв притаманне надмірне самомилування. Вони переймаються, як виглядає зачіска чи макіяж, чи співпадає колір нігтів з кольором автоаксесуарів. У них забагато уваги до власної зовнішності. Хоча, зізнаюся, в Івано-Франківську такі жінки за кермом зустрічаються рідко.

Загалом жінки бувають надзвичайно умілими та суперекстремальними водіями. До того ж, є й такі чоловіки, яким краще ніколи не сідати за кермо. Тому вважаю, що немає особливого значення, хто веде машину, лише б цим процесом керувала розумна голова. Якщо вона, до того ж, красива – ще краще».



Олег Наворенський, голова Івано-Франківської філії ОТП-Банку:

«До жінок за кермом став­люсь нормально, як і до чоловіків, хоча і жінки, і чоловіки мають свій стиль водіння. Для жінок цей стиль не є вираженням їхнього «я». Жінки, як правило, обережніші, а тому і менше попадають в аварії, особливо із боковим ударом, адже у жінок ширший кут зору. Жінки рідше перевищують швидкість та порушують правила, охочіше користуються паском безпеки. Ця ж обережність часто є і джерелом чоловічого роздратування – коли через зайву обережність водійка боїться здійснити маневр або їде повільно. Багато жінок воліють пропустити іншу машину, ніж ризикувати. Тому жінки за кермом – це безпечніше. Хоч і повільніше».



Ігор Прокопів, директор КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», депутат Івано-Франківської міської ради:

«Світова практика показує, що з кожним роком темп життя пришвидшується. Сьогодні машина вже не є розкішшю. На жаль, не дуже велика кількість жінок може собі дозволити їздити за кермом. І якщо вони водять авто, то я вважаю, що це позитивно. Адже на жінку лягає багато обов’язків, які не відомі чоловікам – відвести дітей у садочок, у школу, на спортивну секцію. Так от, по‑перше, жінка за кермом – це незалежна жінка. А по‑друге, вона менше морочить голову своєму чоловікові».



Кузьма Скрябін, музикант, шоумен:

«Я ставлюсь до жінок-водіїв прекрасно. А що тут ненормального? Жінка за кермом викликає лише повагу. Особисто в мене на дорозі з ними все дуже спокійно».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.