Без категорії

Заради дитини — купити людину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 24 листопада, на прес-конференції у приміщенні танцювальної школи Влада Ями йшлося про те, що незабаром свята, а тому благодійність — на часі. Отже школа Влада Ями, молодіжний міськвиконком, косметичний центр «Космолюкс», модельне агентство «Ювента», провайдер «Ютім», весільний салон «Наречена» і торговий центр «Оазис» вирішили продумати, як саме зробити дітям приємне та запропонували усім охочим долучитися.

Тож, усе просто. Особливо для тих, хто користується Інтернетом. На сайті cursor.if.ua створили альбом «Відомі люди Івано-Франківська», де можна купити зустріч зі знаними людьми області — політиками, громадськими діячами, успішними бізнесменами, зірками шоу-бізнесу. Стартова ціна — 100 грн. Лот оплачує той, хто хоче по­спілкуватися із заявленою кандидатурою, а за вечерю платить той, хто приймає запрошення. До речі, торги триватимуть до 11 грудня. Серед відомих вже зареєстровані: Влад Яма, начальник управління внутрішньої політики ОДА Володимир Олійник, журналіст ОТБ «Галичина» Лілія Бондарчук, а також організатори.
Також координатор проекту «Продай зустріч з людиною» Богдан Козловський на сайті vkontakte.ru/club13165469 створив групу з двома альбомами — дівчат і хлопців. Як розповіла одна з адміністраторів проекту Ірина Боришкевич, будь-хто може помістити своє фото на цьому сайті і таким чином стати учасником аукціону. «Адміністратори вставляють фотографію, і за неї розпочинається таке собі торгування. Якщо дівчинка чи хлопець хоче піти з кимсь на зустріч, то під фото «лота» має виставити оплату — 10 грн.», — каже Ірина. Кожна наступна зацікавлена особа оплачує вже 15 грн. Врешті, хто заплатить більше, той і матиме нагоду поспілкуватися з особою, що його зацікавила.
За словами голови оргкомітету Ганни Крисюк, зібрані кошти будуть розподілені на три проекти — «Панночка Прикарпаття», «Краплинка серця», «Веселий автобус» — та передані до Будинку перестарілих і реабілітаційного центру.
Щодо, наприклад, «Веселого автобуса», то 19 грудня студенти-волонтери, перебрані в янголів, відвезуть до будинку Святого Миколая до Косова близько 40 дітей із малозабезпечених сімей.
До речі, організатори вже зібрали близько 17 тис. грн.