Без категорії

Запитай у влади (31.12.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Михайло Нестеренко, Івано-Франківськ:– На вулиці Коцюбинського росли три дуби. Два з них уже зрубані, а та територія обгороджена. Зробили це, вочевидь, для того, аби притупити громадську думку й уникнути «зайвих» запитань. Для кого звільнили земельну ділянку біля будинку № 9 по вулиці Коцюбинського, знищивши два дуби?Петро Косюк, начальник УЖКГ:– Під забудову було відведено три земельні ділянки. Згідно з першим рішенням, будівництво надавалося фірмі «Потенціал». Згідно з другим – фірмі «Термобуд». І за третім рішенням мало вестися спорудження будинку, на першому поверсі якого був запланований музей. Але всі ці рішення вже не дійсні. Деякі відмінені міськвиконкомом. Інші втратили чинність через те, що будівництво не розпочалося впродовж півроку з моменту прийняття рішення про будівництво.Тож, аби дати вичерпну відповідь, ще треба з’ясувати всі деталі. Але якщо та земля є власністю міста, то без дозволу охорони природи і міста зрізати дерево не можна в будь-якому разі. Якщо ж територія приватна, а при купівлі земельної ділянки дерево вже там було і воно оцінене, в такому разі його можна зрізати і без погоджень. За інформацією жеку, земельна ділянка, що обгороджена парканом, дійсно приватна.Від редакції:– Начальник УЖКГ Петро Косюк пообіцяв, що після з’ясування усіх обставин і причин ситуації, про яку запитує читач, він надасть редакції розгорнену письмову відповідь. Наразі чекаємо.

Святослав Крайній, підприємець:
– Я проживаю по вулиці Довженка, 4. У квартирі – централізоване опалення. Вранці – 16‑17 градусів. Це при тому, що стоять пластикові вікна. Упродовж дня доводиться обігрівати квартиру каміном, оскільки є маленька дитина. Чому ми повинні додатково обігрівати квартиру? Який механізм визначення якості надання послуг «Теплокомуненерго»?

Дмитро Хромей, начальник теплового району Довженка ДП «Теплокомуненерго»:
– Причин недогріву може бути багато. Нехай мешканець тієї квартири напише заяву або зателефонує до нас. Прийде майстер, виміряє температуру, складе акт на той місяць, коли проводиться зняття температури. Далі ми робимо все для того, щоб на наступний місяць вже такого не було. Як правило, причину вдається виявити та виправити. Нормальна температура у квартирі – 18‑20 градусів. Якщо нижче, то знімаємо оплату за тепло на 5 %.