Без категорії

Запитай у влади (25.02.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Марія Гнатишин, пенсіонер:– Наскільки я знаю, прийнятий Закон про заборону куріння у громадських місцях. Але, здається, він не дуже виконується. Адже, зупинка – теж громадське місце. А там курять. Найбільше від сигаретного диму страждають діти. Крім того, водії маршруток часто дозволяють собі курити. Чи хтось колись відповідає за порушення цього закону? І як це відстежується?Степан Кукула, начальник муніципальної інспекції з благоустрою:– Коли водієві видають дозвіл на маршрут, йому повідомляють, що за кермом курити забороняється. Ми недавно робили кілька рейдів в автобусах, і можу сказати, що водії не курять. Якщо хтось із пасажирів натрапить на таку ситуацію, то слід запам’ятати номер маршруту, автобуса і повідомити нас. В разі другого попередження водія про таке порушення, ми говоримо із власником про звільнення їхнього працівника.Щодо куріння на зупинках, то для нашої інспекції більшою проблемою є санітарний стан зупинок. Але, на жаль, свідомість наших громадян ще не дійшла до того рівня, щоб не курили на зупинках. Також на території кожної організації має бути спеціально відведене для куріння місце. У кафе мають бути дві зали, в одній з яких дозволяється курити, в іншій – ні. Якщо зала одна, то курити в кафе не можна.

Іванна Вінтоняк, службовець:
– По вулиці Вовчинецькій, де є в’їзд під міст, раніше було два пішохідних переходи. Один забрали, натомість поставили металевий паркан. Тому зараз там пройти неможливо. Нижче під мостом була пішохідна доріжка і горів світлофор, який теж забрали. Якщо йду сама, то мені нескладно перебігти. Якщо ж увечері з малими дітьми, то перейти просто неможливо. Світлофор горить приблизно хвилину. Машини, що їдуть із трьох боків, практично не зупиняються. Чи можна відновити пішохідну доріжку чи якось врегулювали цю ситуацію?

Михайло Бабій, старший інспектор з організації дорожнього руху ДАІ Івано-Франківська:
– У зв’язку з тим, що, повертаючи на вокзал, автомобілі зупинялися, на дорозі створювались корки. Щоб розвантажити перехрестя, ми забрали той пішохідний перехід. І тим самим спрямували пішоходів на вихід з іншої сторони, під міст. Там є світлофор. Якщо бракує часу, аби перейти, то тривалість горіння світлофора можемо продовжити. Розглянемо цю ситуацію і впродовж місяця щось зробимо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.