Без категорії

Запитай у влади (21.05.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Світлана, підприємець:— Я проживаю на вул. М. Підгірянки та маю власне авто. На нашій вулиці дуже погана дорога, тому я змушена постійно ремонтувати машину. Скажіть, коли врешті-решт полагодять цю дорогу?Олександр Дерев’янко, заступник міського голови:— Через два тижні на цій вулиці мають робити поточний ямковий ремонт працівники КП ДРЕУ.

Надія Михайлівна, пенсіонер:

— Коли підвищать пенсії? Адже за те, що зараз виплачують, не те що прожити, прогодуватися неможливо.

Оксана Романець, заступник начальника управління, начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду в місті Івано-Франківську:

— Для непрацюючих пенсіонерів, а їх є близько 300 тисяч, проведені доплати до пенсії. З 1 квітня цього року — 7,5 грн., з 1 липня — 14,2 грн., і з 1 жовтня — 28,4 грн. Якщо ж людина працює, то не отримує такої надбавки, їй сплачується пенсія в залежності від стажу роботи. Мінімальна пенсія не змінилася, вона становить 544 грн.

Валерій, студент:

— Чи дозволено вигулювати собак у меморіальних скверах та комплексах, та чи передбачений за це штраф?

Степан Кукула, керівник муніципальної інспекції з благоустрою:

— Є передбачені рішенням виконкому місця вигулу собак. Сквери, меморіальні комплекси до цього переліку не входять. Вигул собак там є адміністративним порушенням. За діючими правилами, контролем за цим має займатись дільничний інспектор разом з начальником жеку. Для фізичних осіб штраф вираховується з трьох неоподатковуваних мінімумів, що становить 51 гривню.