Без категорії

Запитай у влади (21.01.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зоя Алєксєєва, мешканка Івано-Франківська:– Наш будинок, що на вулиці Мазепи, 24, – це державна нотаріальна контора. Минулого літа контора добудувала до нашого будинку частину приміщення. Сходи, що були під балконом, винесли на вулицю, у двір, а натомість поставили дерев’яні – без дашка і перил. Ходити майже неможливо. Найважче, звісно, у зимову пору. Особливо важко літнім людям і дітям. Попередня завідуюча, за керівництва якої це було зроблено, заявила, що ми можемо робити все, що завгодно, але на наші запити не відреагують. Також я ходила в управління юстиції, писала листи у міськвиконком. Там дали відповідь, що поставлять і дах, і перила. Але все це триває уже другий рік. Допоможіть!Михайло Рибак, начальник ЖЕО № 7:– Я про це нічого не знаю. Слід розбиратися. Тут можуть бути варіанти. Спершу треба вияснити, за яких обставин склалася така ситуація. Якщо проектантами було передбачено зробити сходи, то я виясню, чому досі ще не зробили. І проконтролюю, щоб довели справу до кінця. Якщо сходи не були запроектовані, то, вочевидь, із мешканцями була якась домовленість. Розберуся і з цим. Наприкінці цього тижня зможу дати конкретну відповідь.

Михайло Федорчак, підприємець:
– На вулиці Макуха такі ями, що машини пірнають «з дахом». У тому районі багато підприємств, активний рух, а проїхати нереально. Влада може цьому якось зарадити? Хоча б уже позасипали ті ями…

Олександр Дерев’янко, заступник міського голови:
— Є таких кілька проблемних ділянок доріг, з якими ми не можемо справитися. Причиною великих вибоїн є ожеледиця. Великі кавалки льоду замерзають, машини їдуть – їх розбивають. Грейдери не можуть це подолати, а бульдозерами – ми не маємо можливості. Після 20 січня направимо туди техніку, будемо думати чим підсипати. Спробуємо вжити якихось заходів.