Катерина Атаманова, пенсіонер:Мені 92 роки, живу одна. Наш будинок по вул. Коперніка обслуговує ЖЕО № 6. Газовики 10 днів тому опломбували в мене старий титан, яким я завжди гріла воду. Сказали, що аварійний. Я би поставила колонку, але для цього ще треба замінити іржаву водяну трубу в туалеті. Тиждень ходжу до жеку, двічі приходив майстер, але нічого не зробив і не порадив. Я – учасник війни. Боргів за комуналку не маю. Але якщо треба заплатити ще, то нехай скажуть, аби зробили. Бо без гарячої води дуже важко. Що мені робити?Анатолій Бандура, начальник жеку № 6:Як тільки журналісти газети повідомили нас про цю ситуацію, наша служба виїхала за тією адресою.Від редакції:Справді, жек своє вже зробив – трубу в квартирі пані Катерини замінили. Тепер вона чекає газовиків…
Володимир, підприємець:
Моя дружина у магазині «Second hand» придбала чоботи за 700 гривень, які розвалилися при першому використанні. Чи можу я, як покупець, звернутися до відділу захисту прав споживачів?
Валентина Ільків, головний спеціаліст-юрист управління у справах захисту прав споживачів у Івано-Франківській області:
Такі питання вирішуються за згодою обох сторін. Якщо підприємець чи продавець такого магазину видає офіційний документ покупцеві, що є в такому разі умовним договором, тоді той має право на захист. Якщо ж ні, то, за законодавством, не передбачається захист споживача, який купує товари в таких магазинах. Відповідна стаття закону його тоді не стосується.
Comments are closed.