Без категорії

Юрій Костенко пропонує український націоналізм

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої середи з робочим візитом на Івано-Франківщині побував лідер Української народної партії (УНП), кандидат на пост Президента України Юрій Костенко. Того ж дня відбулася прес-конференція Костенка, в якій, окрім нього, взяли участь голова міської організації УНП Петро Гречанюк та голова обласної організації УНП, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Темою спілкування була програма, з якою УНП йде на президентські вибори. Адже вихід з системної економічної та політичної кризи партія бачить тільки через програму українського націоналізму. Перше – як навчитися виробляти якісну українську продукцію, друге – створення середовища, яке би сприяло продажу української продукції, і третє – захист національного інтересу в міждержавних стосунках.

Костенко підкреслив: те, що виробляється сьогодні в Україні, є дорожчим та менш якісним. Більше того, товару як такого майже немає. «Тому купувати українське ми будемо вчитися по мірі того, як уряд і Верховна Рада створять принципово інші умови для виробничої діяльності», – сказав Юрій Костенко.