Без категорії

Як виконком із прокурором не погодився

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок на засіданні Івано-Франківського МВК обговорювався проект рішення про розгляд протесту прокурора щодо підняття граничного розміру оплати за проїзд у громадському транспорті до 2 грн. Доповідав начальник відділу транспорту і зв’язку Ігор Гнатів. І перше, що він сказав, – проект треба відхилити.

Мовляв, протест прокурора базувався на підставі перевірки, яку проводили спеціалісти державної інспекції з контролю за цінами. Проте, перевіряли не так як треба. Навіть більше: взагалі не перевіряли самих перевізників і обґрунтованість їхніх розрахунків.

«Вони взяли у нас три розрахунки вартості проїзду, – сказав Гнатів. – І лише на підставі одного розрахунку 60‑го маршруту ізробили свій висновок». Далі він припустив, що перевірка інспекції жодними документами не підкріплена, тож виглядає, як рекомендації.

Потім Ігор Гнатів «пройшов-ся» по кожному абзаці протесту прокурора і пояснив, з чим він не згоден. Загалом його доповідь затяглася на 15 хвилин.

Після цього почалося жваве обговорення цього питання. Секретар міської ради Василь Бойчук почав учитуватися у протест прокурора і вичитав – виконком грубо порушив права пільговиків.

На це міський голова Віктор Анушкевичус відповів, що не хотів би давати оцінку протесту прокурора, проте там дуже багато моментів викладено, взагалі, безграмотно. Мера доповнив його заступник – Олександр Дерев’янко. «Протест прокурора ґрунтується на методичних рекомендаціях, які вже відмінені, – сказав він. – Уже затверджені нові, та й ті можна використовувати лише для організацій, які знаходяться на загальній формі оподаткування».

Окрім цього, Дерев’янко запевнив, що інспекція не має права перевіряти приватних перевізників. Тож, на його думку, інспекція грубо порушила права перевізників.

Далі перший заступник мера Зіновій Фітель запропонував написати прокуророві листа. Мовляв, треба обґрунтувати, чому члени виконкому не згідні з його протестом. Проте, Дерев’янко цю ідею не підтримав. «Ми відхиляємо його протест, – сказав Дерев’янко. – А він хай іде в суд і доказує».

Врешті, члени виконкому відхилили протест прокурора. Тож будемо їздити в автобусах за дві гривні. І прокурор теж.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.