Взяли курс на збірну

У Львові завершився турнір сильніших боксерів України молодіжної вікової групи 1992‑92 років народження. Змагання були черговими випробуваннями до чемпіонату світу, що незабаром відбудеться у Франції. Вагому заявку про себе зробили прикарпатські юнаки.

Майстер спорту з Надвірної Руслан Струк переміг у всіх трьох своїх поєдинках та виборов перше місце. Вихованець тренерів Тараса Вінтоняка та Віктора Григоришака у фіналі здолав господаря рингу Романа Семенишина.

Трішки гірше за свого краянина виступив Арсен Різун з Коломиї. У його активі – срібло. Кандидат у майстри спорту, вихованець тренерів Івана Данилишина та Михайла Ніньовського у фінальному двобої поступився боксеру з Вінниці Денису Слоненку.

Як розповіли «Репортеру» в обласній федерації боксу, молоді спортсмени вже у складі збірної команди України незабаром продовжать підготовку до чемпіонату світу.