Без категорії

Володимир Шкварилюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня «Репортер» відзначає заступника голови Івано-Франківської ОДА з економічних питань, координатора Івано-Франківського обласного осередку ГО «Фронт змін» Володимира Шкварилюка. За самовіддану працю на два фронти.

Протягом тижня Шкварилюк двічі зустрічався з журналістами. Перший раз його делегував губер­натор Микола Палійчук повідомити про те, що за три квар­тали цього року наша область вийшла на перше місце у рейтингу соціально-економічного розвитку за оцінкою Кабміну. «Хочу відзначити, що це не випадковість. Це стабільність. Це робота відповідної команди, відповідного профільного заступника (напевно, таки про себе — Ред.) на чолі з головою ОДА», — сказав тоді Володимир Шкварилюк.
А через декілька днів він же виступив перед журналістами як координатор обласного осередку «Фронту змін». Про стабільність уже не говорив. Радше — навпаки: «На сьогоднішній день ми жили одним днем і ми маємо розлад у владі. Ми ніколи не мали чітких програмних дій щодо розвитку держави. Наслідком стала й економічна криза».
Так іноді буває: працюючи на два фронти, доводиться говорити протилежні речі. І навіть переконувати в цьому пресу.
До речі, депутати облради та журналісти досі згадують, як одного разу Володимир Шкварилюк на сесії обласної ради вийшов доповідати про виконання бюджету. Помилково взяв інший листочок і читав чужу доповідь. Утім читав так натхненно, що навіть не помітив різниці, аж доки один із заступників голови облради не підійшов до нього і не поміняв аркуші. Якщо пан Володимир Васильович і надалі так інтенсивно працюватиме на два фронти, то історія може повторитися. Тоді він ризикує знову стати людиною тижня. Чи то за ораторські здібності, чи то за неуважність.