Без категорії

Василь Варцаба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу редакція «Репортер» одноголосно вибрала людиною тижня нового керівника обласного УМВС генерал-майора міліції Василя Варцабу. За резонансне призначення. Він ще нічого у нас не зробив, а Прикарпаття вже «загуло». Погодьтеся, обласне управління МВС донині не очолювала людина, яку раніше оголошували в міжнародний розшук.

Прізвище генерала Варцаби зазвучало в Україні після скандальних виборів мера Мукачевого у 2004 році. Тоді він керував міліцією Закарпаття. У грудні 2004‑го був звільнений з посади. А через півроку українське МВС оголосило його в розшук. Згодом МВС Росії звернулося до Інтерполу щодо скасування розшуку. Варцабу називали то одіозною фігурою, то жертвою політичних переслідувань.

У понеділок, 22 березня, нового керівника обласної міліції представив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник. Він відмітив успіхи прикарпатських правоохоронців і сказав, що це заслуга попереднього керівника УМВС Василя Кузнєцова та всього особового складу. За словами ж самого генерала Варцаби, він переконаний, що матиме повне взаєморозуміння з колективом.

Це перше гучне кадрове призначення в область від нової влади. Подивимось, як приживеться Василь Варцаба на Прикарпатті. І дуже цікаво, кого ще готують області у столичних коридорах?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.