Без категорії

Василь Противсіх

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Василь Противсіх — людина тижня. За наївний радикалізм та активний піар. Він став черговим кандидатом у президенти, який хоче повернути усе награбоване людям. Його обговорює весь Інтернет і цитує американська преса.

Цього разу — саме він. За наївний радикалізм і активний піар. Днями один з найоригінальніших кандидатів у президенти відвідав Конча-Заспу під Києвом і після побаченого оголосив, що його першим президентським кроком буде указ про повернення «усього награбованого людям».
Керівник Івано-Франківської торгово-промислової палати назвав Конча-Заспу своєрідним Монте-Карло і зізнався, що в нього волосся стало дибки від побаченого. «Так далі терпіти не можна. Крадії мають сісти в тюрму, а награбоване має бути повернуто людям», — заявив він.
Василь Противсіх, який зареєструвався кандидатом 6 листопада, вже встиг прославитися неординарними вчинками. Його активно обговорюють в інтернетівських соціальних мережах, в Україні з’явилися «противсіхні» білборди з гаслом: «За життя без «Я» та «Ю». Про нього писала навіть газета «New York Times».
Попри піар, звісно, радіємо за пана Василя. Адже у щільній когорті кандидатів у президенти маємо нашого краянина. Втім про крадіїв, які мають сидіти у тюрмах, вже десь чули. І не так давно.