Без категорії

В Україні почалися продажі Chevrolet Cruze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У дилерських центрах офіційного дистриб’ютора Chevrolet, компанії «УкрАвтоЗАЗ‑Сервіс», з’явилася довгоочікувана новинка, що побудована на абсолютно новій глобальній платформі GM, яка стане основою для майбутніх моделей автовиробника. Цю модель вирізняє динамічний купеподібний профіль кузова, висока якість інтер’єру, риси якого нагадують салон легендарного Corvette, та бездоганний рівень безпеки за всю історію краш-тестів EuroNCAP. Іншими словами, це автомобіль, що створювався з чистого листа. Зустрічайте новий Chevrolet Cruze!

Уперше цей автомобіль був презентований на міжнародному автосалоні в Парижі восени 2008 року. І незабаром, на столичному автошоу відбулася українська прем’єра Chevrolet Cruze. Автомобіль ще не встиг отримати цінник, а клієнти в декількох регіонах України вже стали власниками нової моделі. А це є свідченням того, що автомобіль чекали всі, хто цінує справжню якість і при цьому звик раціонально витрачати гроші.

Американський бренд завжди славився здатністю пропонувати якісні автомобілі за доступною ціною. Chevrolet Cruze також не став виключенням, а навпаки – новим етапом розвитку брен-да. За словами творців, Cruze є результатом революції, а не еволюції модельного ряду. Адже сьогодні, щоб мати успіх у сегменті С-high, недостатньо запропонувати клієнтові просто авто. Для завоювання серця клієнта, модель повинна змусити покупця глянути по-новому на те, яким має бути доступний автомобіль. І Chevrolet Cruze це під силу!

У дилерській мережі Української Автомобільної Корпорації автомобіль представлений у семи варіантах комплектацій. Лінійка силових агрегатів пропонує два варіанти бензинових двигунів об’ємом 1.6 і 1.8 л, потужністю 113 і 141 л. с. відповідно. Для тих, хто віддає перевагу дизелям, Cruze приготував 2‑літровий турбований дизельний двигун потужністю у 150 л. с. Усі силові агрегати пропонуються в парі із п’ятиступеневою механічною або шестиступеневою автоматичною трансмісією. Варто відзначити, що шестиступеневий «автомат», який дозволяє заощаджувати паливо та забезпечує відмінну розгінну динаміку, з’явився у цьому класі автомобілів саме завдяки Cruze. Незалежно від рівня комплектації автомобіль має ABS, EBD, Brake Assist, чотири подушки безпеки, електропривод склопідіймачів і дзеркал з підігрівом, CD-програвач і багато чого іншого. У «топовій» комплектації клієнтові пропонується повний електропакет, «клімат», датчик дощу, шкіряний салон, шість подушок безпеки, мультимедійна система з навігацією, круїз-контроль, сімнадцятидюймові легкосплавні диски. І це далеко не все.

Утім, головне, що дозволяє Cruze претендувати на успіх, – це його вартість. Ціна на модель Cruze у дилерських центрах Chevrolet починається від 148 000 грн. Дійсно, така ціна у класі С-high зустрічається не часто, і це вже зрозуміли українські клієнти, які встигли купити Chevrolet Cruze. Ну а тим, хто ще не знайомий із новинкою, достатньо зайти у найближчий салон Chevrolet в місті Івано-Франківську: Калуське шосе, 2 та Юності, 41а. Або відвідати сайт: www.chevrolet.kiev.uа.