Без категорії

Ураганний старт «Урагану»

Микола Волков Після потужної передсезонної підготовки івано-франківський футбольний клуб «Ураган» стартував у новому сезоні міні-футбольної Вищої ліги України. Такого ураганного старту у команди напевне ще не було. За два матчі забито вісім голів, і після двох ігор франківці закріпилися на першому місці чемпіонату!

Вийти у лідери Вищої ліги «Урагану» вдалося вдруге у своїй історії. Вперше це сталося у сезоні 2005?2006 років, коли команда перебувала на першому рядку турнірки чотири дні.

Сезон для «Урагану» почався більш ніж вдало. У першому матчі сезону на нове покриття манежу Коледжу фізвиховання «схрестити» свої ноги з місцевими футболістами приїхала сумська команда «СумДУ-Артмотор» (колишній «Універ-Автомар»).

Поєдинок вийшов дуже контрастним. Перший тайм завершився з рахунком 4:0 на користь «Урагану». На 4?й хвилині господарі відкрили лік забитим м’ячам. Пилипів зі штрафного з семи метрів потужно вистрілив повз стінку, Хавренко парирував, а м’яч відскочив на неприкритого Кіндратіва, котрий і забив перший гол «Урагану» у новому сезоні — 1:0. Вже за кілька секунд у воротах суперника «розписався» Кулик, точно пробивши зліва — 2:0. Пройшло ще чотири хвилини, і Валенко сильним дальнім ударом в ближній кут змусив втретє капітулювати Хавренка — 3:0. Франківці у захваті, сумчани беруть тайм-аут…

Гостям це  не допомогло. На куражі підопічні Сергія Гупаленка вколотили ще один гол. Після сольного проходу Пилипіва з центра поля, м’яч від нього перед порожніми воротами отримав Сендецький. Такі ситуації зазвичай закінчуються голом, і цей матч не став винятком.

З цим команди пішли на перерву, а вболівальники, які вщерть заповнили тераси манежу КФВ, жваво обговорювали, скільки голів франківці «наклепають» у другому таймі. Але після перерви на поле вийшли зовсім інші «Ураган» і «СумДУ-Артмотор». Ініціатива перейшла до гостей, вони навіть відквитали один м’яч, а «ураганівці» так і не спромоглися ще раз засмутити Хавренка. У підсумку — 4:1

Другий матч сезону у гостях в житомирського «Контингенту» «Ураган» виграв з таким же рахунком. За тотального домінування гостей за «чорно-білих» відзначились Оліщук, Кулик та Паршиков. Крім цього, автоголами обмінялись Литвиновський та Пилипів.

Такий старт є багатообіцяючим, адже ці два перші суперники «Урагану» є зовсім не хлопчиками для биття.

Сумчани минулого сезону вибили з розіграшу Кубка України такі міцні колективи зі Львова, як «Енергію» і «Тайм». Що ж до «Контингенту», то цьогорічний матч проходив у День міста Житомира, і господарі були дуже мотивованими на перемогу.

За два матчі шість гравців «Урагану» забили вісім голів. Такого показника команда теж досі не мала. Враховуючи те, що «Ураган» зараз є єдиною командою, яка після двох матчів має стопроцентний результат, наступні матчі команди є дуже цікавими.

У суботу до Івано-Франківська приїде значно сильніший суперник — «Марріон». Матч розпочнеться о 13:00. Скоріше всього, саме він стане першим серйозним випробуванням для оновленого «Урагану».