Без категорії

«Ураган» переміг львів’ян

Під час карантину івано-франківські футзалісти продовжують працювати. Місцевий «Ураган» зіграв товариський матч з новоствореним львівським клубом «Динамо».

Ініціатором спарингу виступили саме львів’яни. У першому таймі хет-триком відзначився Валентин Цвєлих. Суперники відповіли господарям після перерви. З 31 по 38 хвилину «Динамо» зусиллями Назарія Яцишина та Андрія Кузика провело три голи і зрівняло рахунок.
Втім раділи гості недовго. Вже наступної миті Андрій Сімка у своєму фірмовому стилі «вколотив» м’яч у «дев’ятку» — 4:3. На останній хвилині гості, після двох вилучень, грали утрьох, проте «Ураган» перевагу не використав і рахунок став остаточним.