Без категорії

Українська марка полонила Італію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вічне місто Рим наприкінці жовтня гостинно приймало філателістів — гостей міжнародної філателістичної виставки «Італія-2009».

Захід зібрав 49 поштових адміністрацій та 86 дилерських компаній. Відкриття виставки відбулося за участю представників італійського уряду. Приємно, що саме українці мали честь першими серед представлених на виставці поштових адміністрацій презентувати свій стенд високоповажній делегації.

Першим проданим продуктом стала книга «Краса і велич України». Вона дала поштовх успішній торгівлі впродовж усіх днів роботи виставки. Доходи, отримані Укрпоштою від реалізованої продукції під час філателістичного форуму в Італії, в кілька разів перевищують доходи, отримані на виставках попередніх років. Цей факт є беззаперечним свідченням того, що кількість прихильників української поштової мініатюри щороку збільшується.

Стенд української пошти, декорований яскраво‑гарячими соняшниками, короваєм на вишиваному рушнику, віночками з різнобарвними стрічками, завзято представляли красуні-україночки — працівники Укрпошти.

Як у італійців, так і в гостей свята щире захоплення викликав широкий асортимент репрезентованої продукції: поштової марки, блоки, конверти першого дня, сувенірні книги, буклети тощо.

Найбільшим попитом користувалися марки серії «Європа», блок «Збереження полярних регіонів та льодовиків», серії «Локомотивобудування», «Традиційні головні убори» та «Український народний одяг», буклети «Знаки Зодіаку», а також футбольної тематики.

Поштова марка — це символ держави. У цьому контексті доречно додати: українська поштова марка, що була гідно представлена на міжнародному рівні, гордо і справедливо може іменуватися державним атрибутом.

В рамках проведення філателістичної виставки відбулася офіційна зустріч між генеральним директором УДППЗ «Укрпошта» Таїсією Замковою та генеральним директором італійської пошти Массімо Сарні з питань розширення співпраці.