Без категорії

Суперкубок не розіграний

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Повторювати фінал Кубка області не доцільно?  Микола Волков Вже другий рік поспіль не відбувся матч на Суперкубок області. Проте попри нестачу коштів у обласній Федерації футболу, команди готові були грати… То що ж буде далі з цим трофеєм, дізнавався кореспондент «Репортера».

Цього року дубль в області зробили яремчанські «Карпати». Тому 23?го листопада Суперкубок за регламентом мали б розігрувати фіналісти Кубка області, тобто «Карпати» і «Кадоган?Дельта» з Гвіздця.
Проте дещо несподівано обласна Федерація футболу повідомила керівництво команд, що матч за суперкубок розіграний не буде.

Мовляв, це буде своєрід­ний «втішливий» фінал і не доцільно повторювати фінал «Кубка області». Як розповів нашому кореспонденту заступник голови федерації Василь Сікора, причинами цього стали фінансові проблеми, погода. До того ж не було вільних ігрових полів, до прикладу, на стадіоні «Рух» минулих вихідних відбувалися заходи щодо відзначення 75?ої річниці Голодомору 1932?33?х років.

У Федерації також кажуть, що згідно з розпорядженнями керівників міста та області у ті дні необхідно було обмежити розважальні та спортивно-масові заходи.

Таку ситуацію з Суперкубком, який вже два роки поспіль не знаходить свого володаря, вирішили розв’язати кардинальним методом. Вчора, 26 листопада, в Івано-Франківську засідала тренерська рада обласної Федерації. За словами Василя Сікори, було прийнято рішення внести зміни до регламенту обласних футбольних змагань на наступний сезон. Відтепер матч за Суперкубок відбуватиметься тільки у випадку, якщо чемпіоном області та володарем Кубка стануть дві різні команди.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.