Без категорії

Справи паперові

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Українська правда»:

«Регіонали на своєму партійному з’їзді віддали Герман інформаційний блок. І, як виявилося у суботу, екс-прес?секретар Януковича вирішила сісти на чималий партійний бюджет. Його будуть засвоювати через видання партійної газети.

Герман кинула свої сили на те, щоб переконати з’їзд, що без свого друкованого видання регіонали вижити не зможуть.

—?Настав той час, коли найбільша партія в Україні мусить мати свою газету. Газету не тільки для членів нашої партії, а й для всіх громадян, які хочуть брати активну участь у житті країни і спокійно аналізувати сучасний стан речей, — заявила Герман.

Поки що партійне видання буде щотижневе і накладом в 10 тисяч екземплярів. Однак Герман уже анонсувала, що в її планах — зробити видання щоденним і довести його тираж до одного мільйона — очевидно, щоб кожен партійний член не відчував дефіцит паперу вдома».

Політ-Аналіз:

Про незалежність партійного рейтингу від масиву прав власності на засоби масової інформації колись вже переконливо довели есдеки (об’єднані) часів Медведчука. Маючи у прямій власності не тільки найрейтинговіший телеканал ІНТЕР, а й ще кілька дрібніших телевізій в купі з мільйоннотиражною «Нашою Газетою +», вони в свій час дійшли до «висоти» свого партрейтингу «на рівень плінтуса» і нижче…

Партрейтинги хоч і залежать від ресурсів (включно із інформаційними), але на додачу до «ресурсу» ще обов’язкова наявність інтелекту, здатного гречкосіїв зробити емоційно-вдячними за турботу про них.

Треба ще вміти й переконливо відповісти електорату на головне запитання: «Хто винен?» (а тут Юля, як кажуть, forever, тобто недосяжна…). А в регіоналів з цим далеко не все о’key. Вони все хочуть розповідати про те, «Що робити?» Та ще читати про це з папірця, роблячи помилки в «мудрагельських» словах. І виходить це в них і довго, і нудно…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.