Без категорії

Спільнота заради ближнього

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої п’ятниці у банкетному залі готелю «Надія» відбулася дещо незвична зустріч журналістів, депутатів, керівництва області та представників Спільноти святого Егідія. Присутні вечеряли у супроводі скрипки та різдвяних пісень, а в перервах – спілкувались.

 

Ініціатори зустрічі – молоді хлопці та дівчата – організували цю благодійну вечерю з метою зібрати кошти на різдвяний обід у геріатричному пансіонаті та з бідними людьми на вулиці. Представники Спільноти розповіли про свою діяльність упродовж шести років, відколи створена організація в Івано-Франківську. Про римську історію народження Спільноти святого Егідія, що була створена у 1968 році. Про євангелізацію та рух мирян, що допомагають бідним у понад 70 країнах різних континентів.

Організатори закцентували на тому, що люди вулиці потребують часто не лише бутерброда з чаєм, які волонтери щотижня роздають у центрі Івано-Франківська та в районі вокзалу, але й теплого слова. За їхніми словами, люди вулиці або ж ті, що потрапили до геріатричного пансіонату, часто живуть без радості і мети.

Голова молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ отець Віталій Дем’янець додав, що для людини, яка опинилася на маргінесах життя, може вистачити навіть п’яти хвилин спілкування, щоб відчути свою потрібність. І це – велика справа.

Усіх небайдужих Спільнота запрошує словом або ділом долучитися до доброї справи. Адже за вічною біблійною мудрістю: хто дає, тому і воздається.