Без категорії

«Собор» уже готується

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську відбулося засідання координаційної ради обласної та міської організації УРП «Собор». Під час заходу говорили про участь партії у місцевих виборах, обговорювали кандидатури на посади голів обласної, міських, сільських рад, а також голів міст, сіл та селищ.

«Дивлячись на ту ситуацію, яка є в державі, ми плануємо йти у владу, – говорить член координаційної ради «Собору» Тарас Винорадник. – Тому що ми – молода сила, яка ще не була у владі, не заплямована, і має великий потенціал». За словами Виноградника, «Собор» нині обговорює можливе блокування з іншими політичними силами та планує тісно співпрацювати із громадськими організаціями (ГО) Прикарпаття. «За законом, громадські організації не мають права брати участь у виборах, – каже Тарас Виноградник. – Але, на нашу думку, вони мають повне право бути представленими в органах виконавчої влади. Це, в першу чергу, ті ГО, що вже продемонст-рували свою направленість на розвиток краю: «Івано-Франківськ 2020» (у плані розвитку обласного центру) і «Наш дім – Прикарпаття» (стосовно всієї області).

УРП «Собор» також планує висунути власну кандидатуру і на вибори міського голови Івано-Франківська, втім, конкретне ім’я партія оголосить дещо пізніше.