Шість голів львів’янам

Микола Волков Десятого січня манеж Коледжу фізвиховання став свідком справжньої битви. Після всього, що сталось в цьому матчі, можна сміливо сказати: цьогорічне «енергетичне» дербі вболівальники запам’ятають надовго.

З перших хвилин поєдинку команди почали обмінюватись пострілами по воротах. А вже на шостій хвилині воротар львів’ян Кардаш виймав м’яч з сітки своїх воріт — на добиванні відзначив­ся Паршиков. За три хвилини Валенко виходив на побачення з Кардашем, і його буквально «зніс» Кондратюк. Судді розцінили це як фол останньої надії і вилучили порушника. Це настільки зачепило львів’ян, що за розмови ще й жовту картку побачив перед собою Якунін.

Пройшло ще три хвилини, і після удару Сендецького м’яч влучив у штангу. За мить дотиснув Кардаша Ярий — 2:0. Проте радіти довелось недовго. На 14?й хвилині «Енергія» провела дві успішні атаки. Забивали Піддубний і Легчанов — 2:2. А у кінці тайму гості взагалі вийшли вперед. Трійку навпроти своєї команди на табло засвітив Луців.

На перерву «Ураган» йшов дещо пригніченим. Пригніченими були й вболівальники. Проте у другому таймі відбувся справжній «кам-бек».

На 22?й хвилині Сімка влучив у хрестовину воріт. За хвилину у штрафному майданчику збили Павлюка і Сендецький реалізував пенальті — 3:3! Після цього обидві команди зрозуміли, що перемога буде за тим, хто заб’є наступний гол вирішить долю поєдинку, тому боротьба пішла дуже запекла. У ці хвилини обидва воротарі показували дива майстерності.

На щастя, наступний гол забили господарі. За п’ять хвилин до кінця Пилипів віддав на Пав­люка, той прийняв м’яч спиною до воріт й ефектно з розвороту вивів «Ураган» вперед.

«Енергія» в паніці почала грати з п’ятим польовим гравцем. Проте «Ураган» було вже не зупинити. Підопічні Гупаленка показали, що теж вміють забивати двічі за одну хвилину. На 38 хвилині Пилипів пасом вивів Паршикова сам-на?сам з Кардашем і колишній «енергетик» не схибив — 5:3. За мить пробивав вже сам Пилипів, але м’яч влучив у руку Федюка, який вирішив «допомогти» своєму воротарю. За це «Енергія» поплатилася влучним пенальті Сендецького — 6:3!

Гру було зроблено. Дев’ять голів, вилучення і чотрири попередження, два пенальті і нереалізований 10?метровий! Щасливі трибуни манежу Коледжу фізвиховання не змовкали до самої фінальної сирени, скандуваннями підтримуючи «ураганівців».

Три сезони поспіль «Ураган» не міг відібрати жодного очка у матчах зі своїм принциповим суперником — львівською «Енергією». Проте все колись закінчується. Сподіваємось, поразки від «Енергії» закінчились надовго. Наступний матч «Ураган» зіграє теж з львів’янами. 24 січня «Ураган» прийме вдома «Тайм».

10 січня. 13:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1200 глядачів.

Арбітри: Дребужан (Мукачеве), Банасько (Фастів). Інспектор: Лисенчук (Київ).

Ураган: Корнєєв?к — Павлюк, Паршиков, Валенко, Кулик — Кіндратів, Сімка, Ярий, Сендецький — Ткачук, Пилипів.

Енергія: Кардаш — Федюк, Якунін, Овсянніков, Кондратюк — Луців, Легчанов?к, Піддубний, Вацяк — Кузь, Радько.

Голи: Паршиков (6, 37), Ярий (12), Сендецький (23, з пенальті, 38, з пенальті), Павлюк (36) — Піддубний (14), Легчанов (15), Луців (20).

Попередження: Сендецький (15), Корнєєв (29) — Якунін (10), Кардаш (38).

Вилучення: Кондратюк (10, фол останньої надії).

Результати 15?го туру: Локомотив — Моноліт 5:2, Планета-Міст — Єнакієвець 4:2, Кардинал — Марріон 2:1, ТВД — Контингент 4:0, МФК Рівне — Тайм 2:4, Ураган — Енергія 6:3, Шахтар — ЛТК 9:1.