Сенсація у столиці

Микола Волков У другому матчі сезону івано-франківське «Прикарпаття» гостювало у столичного «Динамо-2». Прогнози були різними, але такого результату від франківців не очікував ніхто!

«Прикарпаття» «винесло» динамівців з рахунком 0:3. Вже на 28 хвилині рахунок у зустрічі відкрив Володимир Боришкевич. А розгром киян завершив у другій половині зустрічі Сергій Страховський (73 та 88 хвилини).

«Зелено-жовті» після двох проведених ігор у Першій лізі вийшли на дев’яте місце турнірної таблиці.

А ось у «Енергетика» з Бурштина ситуація виглядає з точністю до навпаки. Після трьох турів у очковій скарбничці команди все ще нулі. Збільшується тільки кількість пропущених голів. Так, луцька «Волинь» першого серпня додала ще два голи без відповіді…

Команди свої наступні матчі в Першій лізі проведуть 10 серпня. «Прикарпаття» прийматиме «ІгроСервіс», а «Енергетик» — «Кримтеплицю». Вчора ж команди «помінялися» між собою цими кримськими суперниками і зіграли вдома матчі другого попереднього етапу Кубка України.

Результати туру: Закарпаття — Комунальник 2:1, Оболонь — Нафтовик-Укрнафта 3:2, ІгроСервіс — Фенікс-Іллічовець 1:0, Сталь — ПФК Севастополь 1:2, ПФК Олександрія — Геліос 2:1, Волинь — Енергетик 2:0, Кримтеплиця — Дністер 4:0, Десна — Княжа 0:0, Динамо-2 — Прикарпаття 0:3.