Без категорії

Питання з-за керма (18.03.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Володимир (Івано-Франківськ):
– У нашому місті віднедавна блокують колеса за несплату парковки. За розблокування треба заплатити 60 грн. У Києві блокують, якщо ви не оплатили в паркоматі та не поставили чек на своє лобове скло. Але ж в Івано-Франківську їх немає, стоять люди-паркувальники. То що ж у нас вважається неоплаченим паркуванням? Паркувальників часто немає на місці, час паркування не прописаний. То як водій має уникнути блокування коліс?

Ярослав Квас, директор ДКП «Технічний центр «Сервіс-Авто»:
– Як зазначено у постанові Кабміну від 3 грудня 2009 року, «у разі повної або часткової несплати збору за паркування та вартості послуг утримання майданчиків для платного паркування, оператор має право перешкоджати виїзду транспортного засобу з майданчика шляхом застосування спеціальних пристроїв – шлагбаумів або технічних засобів для перешкоджання виїзду».

Межі парковок визначені дорожніми знаками. Майданчик закінчується за 10 метрів до перехрестка. Щодо відсутності оператора, то це жива людина, в нього є свої природні потреби. Я не думаю, що це велика проблема. У вихідні дні не всі майданчики перестають працювати. На деяких парковках у центрі Івано-Франківська беруть гроші. Щоб не було сумнівів, то треба знати, що оператор має мати нагрудний знак із зазначенням підприємства, де він працює,