Без категорії

Прикарпатські енергетики зібрали нагороди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В івано-франківському облмуздрамтеатрі відбулися святкові урочистості з нагоди Дня енергетика. У ВАТ «Прикарпаттяобленерго» святкування розпочалися ще напередодні, 21 грудня – у філіях товариства. Кращим із кращих вручили відзнаки Івано-Франківської ОДА, обласної ради, міських голів та голів РДА, грамоти, дипломи та подяки компанії.

 

Міністерство палива та енергетики України також відзначило грамотами 15 працівників філій обласної енергопостачальної компанії, які проявили себе при ліквідації наслідків стихії у жовтні цього року.

На урочистостях у драмтеатрі окремо привітали заступника директора з економіки Оксану Семеген та головного інженера філії «Галицький РЕМ» Миколу Небора. Їм присвоїли почесне звання «Заслужений енергетик України».

Енергетиків області вітав і голова ОДА Микола Палійчук. Він вручив декілька нагород. Медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» ІІІ ступеня отримав голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, медаль «За меценатство» – його заступник Василь Костюк, а почесна відзнака «За розвиток регіону» дісталась директору з енергозбуту Валерію Ноздріну.

У рамках свята відбувся фінал фестивалю гумору «Клуб веселих, енергетичних та кмітливих», участь у якому взяли п’ять команд працівників компанії. Виграли всі. До речі, День енергетика в Україні відзначають з 1993 року.

Газета «Репортер» приєднується до привітань. Хай на Прикарпатті щороку стає світліше!