Без категорії

Пізнай краще свій край: Залізничний палац

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Першим електрифікованим об’єктом міста став станиславівський залізничний палац. Роботи виконувала відома як тоді, так і зараз німецька фірма «Сіменс і Гальске». Німці встановили на вокзалі три динамо-машини, кожна з яких мала потужність 75 к. с. Електричне освітлення виявилося значно кращим за газове і вже незабаром цю технічну новинку масово проваджували в життя забудовники.

Партнер газети «Репортер» ВАТ «Прикарпаттяобленерго» у рамках відзначення 80‑ліття компанії оголошує конкурс «Пізнай краще свій край». Сподіваємося, що завдяки запитанням цієї вікторини кожен із вас відкриє для себе нові сторінки історії рідної області, по-іншому погляне на вже знані архітектурні споруди.

На переможця чекає суперприз – путівка до історичної Праги на двох!

Умови участі:

• Заповніть анкету, подану на останній сторінці газети. Виберіть одну з чотирьох відповідей на запитання конкурсу, яка, на вашу думку, є правильною.
• Виріжте заповнений купон і надішліть його (або занесіть) до редакції до виходу наступного номера газети. Черговий прийом ми будемо закінчувати щосереди о 18.00, тому що у кожному новому номері «Репортер» друкуватиме правильну відповідь на запитання, що було у попередньому.
• Відповідь можна надіслати і в електронному варіанті. Для цього варто зайти сюди, на сайт «Репортера», відкрити останню статтю з рубрики «Омега» і заповнити онлайн-форму. Термін прийому через сайт – той самий: до 18:00 середи.
• Кожного учасника, який дасть правильну відповідь, буде занесено до реєстру.
• Виграє той, хто надасть більше правильних відповідей.
• Якщо таких учасників буде декілька, переможця визначимо за допомогою жеребкування.
• Участь у конкурсі можуть брати і передплатники, і ті, що купують «Репортер» у роздріб.
• Конкурс триватиме з 1 квітня до 29 липня 2010 року. Вручення призу – 16 серпня, на урочистостях з нагоди заснування енергопостачальної компанії.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.