Перший Кубок губернатора виграла Тисмениця

Збірна команда юнаків Тисменицького району стала переможцем першого турніру з міні-футболу, який 3‑4 червня тривав на спортивних майданчиках Івано-Франківського коледжу фізвиховання.

У фінал пробилися вісім кращих команд-переможців зональних змагань. Загалом у турнірі взяли участь 17 команд. Відбіркові матчі проходили на міні-футбольних полях зі штучним покриттям, що протягом минулого року були встановлені в районах області.

Юні футболісти змагалися за цінний подарунок – майданчик зі штуч-ним покриттям. Саме таким був головний приз турніру. В результаті трофей і Кубок голови облдержадміністрації Миколи Палійчука вибороли тисменицькі футбольні таланти. Вони перемогли коломийських однолітків з рахунком 4:2.