Перші очки другого кола

У двадцять першому турі футбольної Першої ліги прикарпатські команди здобули перші очки. Щоправда, це вдалось лише бурштинському «Енергетику».

Бурштинці у неділю, 23 березня, приймали в себе сімферопольський «ІгроСервіс», і гра могла зійти на нульову нічию, якби не переможний гол Дмитра Гордієнка на другій хвилині доданого часу у другому таймі. Гості за декілька хвилин вже фізично не встигали щось змінити у поєдинку і змушені були змиритись із поразкою. Цікаво, що Гордієнко відзначився не тільки голом, але й жовтою карткою, яку отримав практично одразу після свого влучного пострілу. Івано-франківське ж «Прикарпаття» цього дня грало у столиці з лідером першості «Оболонню». Сенсації не сталося, і господарі двома сухими голами Мірошниченка (69 хв) та Нівінського (72 хв) здобули чергові три очки.
Тепер, якщо «Енергетик» і покращив своє положення, відірвавшись від найближчого переслідувача («Прикарпаття») на п’ять очків, то саме «Прикарпаття» все ще небезпечно зависло над зоною вильоту. «Енергетик» — шістнадцятий, «Прикарпаття» — сімнадцяте.
Наступні матчі команди проведуть 28 березня, у п’ятницю. «Прикарпаття» прийматиме «Кримтеплицю» з Молодіжного (АР Крим), а «Енергетик» завітає у гості до черкаського «Дніпра». Саме цей останній матч буде дуже цікавим з огляду на турнірне положення команд, адже «Дніпро» розташоване якраз над «Енергетиком» і випереджає його всього на одне очко.
Результати туру: Сталь (А) — Іллічівець 1:0, Оболонь — Прикарпаття 2:0, Кримтеплиця — ПФК Севастополь 4:2, ПФК Олександрія — Дністер 2:0, Геліос — Дніпро 2:1, Енергетик — ІгроСервіс 1:0, Сталь (Д) — Десна 1:1, ФК Львів — МФК Миколаїв 0:0, Волинь — Фенікс-Іллічовець 3:0.